• Szkolne egzaminy poprawkowe

      03.07.2019

      Informujemy, że szkolne egzaminy poprawkowe z poszczególnych przedmiotów odbędą się w dniach 26-27 sierpnia 2019 r. od godz. 9:00.

      Harmonogram szkolnych egzaminów poprawkowych:

      26 sierpnia – poniedziałek:

      - Matematyka

      - Język niemiecki

      - Rachunkowość i analiza finansowa

      27 sierpnia – wtorek:

      - Język polski

      - Podstawy turystyki

      - Język angielski

      - Edukacja dla bezpieczeństwa

      - Pracownia rachunkowości i analizy finansowej

       

      Uczniów zdających egzaminy poprawkowe prosimy o zgrupowanie się na parterze w pobliżu sekretariatu.  
       

     • Logistycy w wizytą w JBB

      13.06.2019

      7 czerwca 2019 r. uczniowie klasy I TL i III TL wraz z wychowawczyniami mieli okazję zwiedzić Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Bałdyga w Łysych.

      Jest to jedno z najbardziej liczących się przedsiębiorstw w naszym regionie, będące jednocześnie firmą rodzinną, która na rynku funkcjonuje od 1992 roku. Dzięki uprzejmości właściciela mogliśmy z bliska zobaczyć cały przebieg procesu produkcji i magazynowania, a także podpatrzeć innowacyjne rozwiązania w zakresie przetwórstwa mięsa, opakowalnictwa, magazynowania i transportu, jak też spojrzeć na proces zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy. 

      JBB to właściciel 4 ogólnopolskich marek wędlin, produkujący ponad 250 rodzajów produktów wędliniarskich, posiadający rozbudowaną w całym kraju sieć sklepów partnerskich, zatrudniający ponad 1300 pracowników i dysponujący bazą 50 samochodów typu chłodnia. W skład zakładów JBB wchodzi również zakład Dylewo, co pozwala na wyprodukowanie 300 ton wyrobów mięsnych na dobę przy 1300 tonach zdolności magazynowej. Warto podkreślić, iż firma ma wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności, oparty na międzynarodowym standardzie „IFS Food – Standard do audytowania jakości oraz bezpieczeństwa produktów spożywczych” oraz „BRC Global Standard for Food Safety”. A jak bardzo zakład przykłada wagę do bezpieczeństwa i jakości, przekonaliśmy się sami przechodząc procedurę wejścia na teren produkcji.

      W przedsiębiorstwie spotkaliśmy się z ogromną życzliwością i bardzo ciepłym przyjęciem. Ze zrozumieniem do ciekawości logistyków w zakresie wykorzystywanych technologii, urządzeń transportu bliskiego, paletyzatorów, manipulatorów czy form kompletacji zamówień. 

                                                                                                         Tekst: Katarzyna Szymańska
       

     • Spływ kajakowy

      08.06.2019

      27 maja 2019 r. odbył się jednodniowy spływ kajakowy rzeką Krutynią. W spływie wzięło udział 30 osób: chętni uczniowie z klasy 1 TA oraz 1 TCR wraz z wychowawczyniami - p. Anetą Drozd oraz p. Emilią Zalewską. Spływ odbył się w asyście kilku ratowników.

      Trasa obejmowała 9-kilometrowy odcinek Krutyń-Rosocha. Dystans ten dzielni kajakarze pokonali w niecałe 3 godziny. Wszyscy uznali trasę za niezwykle malowniczą. Poza podziwianiem przepięknych krajobrazów uczniowie mieli okazje wykazać się współpracą; nie brakowało bowiem momentów, gdy trzeba było przenosić lub przepychać kajak. 

      Po wysiłku przyjemnie było zasiąść przy ognisku i wspólnie celebrować posiłek na świeżym powietrzu. Przygodę planujemy powtórzyć w następnym roku szkolnym. 

      Tekst: E. Zalewska

     • Ekonomik czyta, uczniowie polecają 

      07.06.2019

      W piątek 7 czerwca 2019 r. społeczność szkolna Ekonomika uczestniczyła w akcji „Starzy nie czytają? W młodych nadzieja”. To ogólnopolska akcja  organizowana  przez redakcję miesięcznika Biblioteka w Szkole oraz biblioteki szkolne. 

      Przez godzinę odbywało się czytanie fragmentów książek polecanych przez uczniów: Annę Tyszkę, Klaudię Bargłowską, Julię Dąbkowską, Sebastiana Szewczyka, Angelikę Grela i Zuzannę Starczewską. Spotkanie było okazję do poczytania w gronie rówieśników w nietypowej scenerii. Głównym celem akcji jest budowanie pozytywnego wizerunku książki, tak by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z wolnym czasem i rozrywką. Akcja ma zachęcić tych uczniów, którzy wciąż traktują czytanie jako przykry szkolny obowiązek.

      Wszyscy uczestnicy mogli otrzymać okolicznościową naklejkę  oraz zakładkę. Godzina z książką jest dobrą promocją czytania  wśród uczniów, inicjuje modę na czytanie oraz wspiera młodzież aktywną czytelniczo.

      Tekst: Iwona Listowska
       

     • "Reagujmy na przemoc 3"

      03.06.2019

      Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Łomży  zaprasza do uczestnictwa w Projekcie "Reagujmy na przemoc 3" realizowanym w ramach Programu Osłonowego "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, edycja 2019.

      Celem Projektu jest rozwijanie działań profilaktycznych mających na celu podniesienie świadomości społecznej na temat zjawiska przemocy w rodzinie. Więcej informacji w załączonej ulotce oraz na stronie internetowej OIK.


     • Super Logistyk Ekonomika 2019

      29.05.2019

      29 maja 2019 roku odbyła się VII już edycja szkolnego konkursu Super Logistyk Ekonomika. Przystąpiło do niego 25 uczniów z klasy II TL i III TL, którzy zmierzyli się z 60-pytaniowym testem z zakresu logistyki. Tym razem tematem przewodnim były zagadnienia z obszaru  transportu zewnętrznego. 

      Szkolny konkurs jest dobrą okazją do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu przedmiotów logistycznych, jak również formą popularyzacji tychże zagadnień. To jednocześnie potwierdzenie swoich możliwości przed egzaminami zawodowymi z kwalifikacji A.31 i AU.22

      W tej edycji konkursu najlepszymi okazali się uczniowie klasy III TL:

      • Kamil Łuba
      • Aleksandra Niedźwiecka
      • Klaudia Piątek

      Gratulujemy zwycięzcom!

      Opracowała: Katarzyna Szymańska
       

     • Wycieczka kl. I TL i I TT

      24.05.2019

      W dniach 15-17 maja uczniowie klas I TL i I TT wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce na trasie Gietrzwałd - Szymbark - Gdańsk - Sopot - Gdynia - Malbork. Tym razem klasy pierwsze wybrały się na północ naszego pięknego kraju.

      ,,Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę"
                                                                                                                      Święty Augustyn

       

      Dzień 1. 15.05.2019 r., godzina 8.15 - środa

      Ruszamy w trasę, czyli 43 uczniów i 3 opiekunów. Pierwszy kierunek to Gietrzwałd. Docieramy przed południem do sanktuarium maryjnego, gdzie wita nas dżdżysta pogoda. To jedyne miejsce w Polsce i jedno z dwunastu na świecie, które dostąpiło objawień Maryjnych. Stoimy w miejscu objawień, gdzie jedynym śladem wydarzeń z 1877 r. jest zachowany w kapliczce fragment klonu na którym ukazywała się postać Matki Boskiej. Południe, godzina 12.00 i pora za Kazimierzem Przerwą-Tetmajerem powtórzyć ,,Na Anioł Pański biją dzwony,Niech będzie Maria pozdrowiona,Niech będzie Chrystus, pozdrowiony…". Kłaniamy się jeszcze przed obrazem Matki Boskiej Gietrzwałdzkiej w tutejszej bazylice, obmywamy twarz w świętym źródełku i śladami drogi krzyżowej żegnamy sanktuarium.

      Opuszczamy Gietrzwałd, pada, pada, pada...... ,,Lubię deszcz,bo pada na wszystkich jednakowo" /J.R. Rain – Luna/. A przed nami Szwajcaria Kaszubska i Szymbark,czyli Centrum Edukacji i Promocji Regionu. W towarzystwie przewodnika zwiedzamy unikalne w skali świata obiekty, m. in.: najdłuższą Deskę Świata, Dom Sybiraka z odtworzonym łagrem, bunkier TOW "Gryf Pomorski", kościółek św. Rafała, największy koncertujący fortepian świata oraz największą atrakcję "Dom do Góry Nogami". I jeszcze kaszubska tabaka. Ciekawe dlaczego niektórzy długo jej nie zapomną? Nie zabrakło też tradycyjnej pieśni Kaszubów czyli  ludowej wyliczanki w wykonaniu niepowtarzalnej Pani Joli /przewodnika/ ,,To je krótczi, to je dłëdżi, to kaszëbskô stolëca.To są basë, to są skrzëpczi, to òznôczô Kaszëba.Òznôczô Kaszëba, basë, skrzëpczi, krótczi, dłëdżi, to kaszëbskô stolëca ...".

      Przed nami Gdańsk. Acha! Pada, pada .... całą noc ale przecież ,,...wszyscy już śpijmy, bo jutro znów, morze opowie historię do snu,o marynarzu za wielkich mórz, który zakochała się w Gdańsku tu ...." /G. Radecka Kołysanka o Gdańsku/

       

      Dzień 2. 16.05.2019 r. - czwartek

      Zwiedzanie Gdańska rozpoczynamy od wizyty w Muzeum II wojny Światowej. Niesamowite miejsce. Wszyscy się cieszymy, że udało nam się być w miejscu, w roku, w którym przypada 80-ta rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. Ciąg dalszy to ..... deszcz i  Westerplatte , gdzie już z przewodnikiem bliżej poznajemy historię symbolu wybuchu II wojny światowej i polskiego oporu przeciw agresji III Rzeszy. Przed nami zwiedzanie Starego Miasta Gdańsk, Zielona i Złota Brama, obowiązkowo ulica Długa, fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka i Żuraw. To ostatnia noc na Pomorzu  ,,....i tak się trudno rozstać, i tak się trudno rozstać,no, nawet jeśli trochę pada, to niech pada ...,nas chyba tutaj zaczarować musiał deszcz" / K.I. Gałczyński  Deszcz/. Oczywiście padało!

       

      Dzień 3. 17.05.2019 r. - piątek 

      Kontynuujemy podróż. Sopot i spacer w dżdżysty poranek po Molo im. Jana Pawła II – najdłuższym molo nad Morzem Bałtyckim, gdzie część spacerowa ma 511,5 m, z czego 458 m wchodzi w głąb Zatoki Gdańskiej. Następnie Gdynia, o której współczesny  poeta M. Turzyński pisał: ,,powstała z pragnień o morzu ........ludziom i wiatru od morza zawdzięcza swe piękno". Zwiedzamy Skwer Kościuszki i oglądamy największe atrakcje, czyli cumujący przy nabrzeżu polski niszczyciel ORP Błyskawica, najsłynniejszy polski żaglowiec - Dar Pomorza oraz czasowo Dar Młodzieży. Wizytę w portowym mieście kończymy w Akwarium Morskim. Żegnamy Trójmiasto by w godzinach popołudniowych, burzowych przybyć na Żuławy. A więc Malbork - zamek na prawym brzegu Nogatu, wzniesiony w kilku etapach od 1280 do poł. XV w. przez zakon krzyżacki a ,,...pozostała po nich budowla wspaniała, która z wielu wojen jednak się ostała" /T. Łachocki O dobrych Krzyżakach/. To również niesamowite miejsce do zwiedzania, mimo burzy, gdyż ,,w życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu" /Vivian Green/. Nasza podróż tu się kończy. 

      Wycieczka była miła, integracyjna, ,,deszczowa" ale pogodna! Dlatego warto zapamiętać słowa Marka Twaina „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”


                                                                                 Tekst i zdjęcia: Katarzyna Szymańska
       

     • Projekt edukacyjny

      22.05.2019

      Uczniowie liceum uczęszczają na zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu „Kształcenie kompetencji kluczowych szansą na lepszą jakość edukacji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS.

      Od 1 lipca 2018 r.  w ZSEiO nr 6 w Łomży jest realizowany projekt „Kształcenie kompetencji kluczowych szansą na lepszą jakość edukacji”, którego wnioskodawcą jest Urząd Miasta Łomża a realizatorem Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży.

      Kwota dofinansowania:  1.668.399,43 zł.

      Wkład własny:  88.191 zł.

      Budżet ogółem: 1.756.590,43 zł.

      64 uczniów (54 kobiety i 10 mężczyzn) klas I-III liceum uczestniczy w zajęciach dodatkowych wyrównawczych z języka angielskiego i matematyki oraz skorzystanze wsparcia doradcynzawodowego.nAtrakcyjną formą zdobywania wiedzy będzie wycieczka do Centrum Nauki Kopernik oraz obóz językowy „Wakacyjna Akademia Języka Angielskiego”. Chętni uczniowie wezmą udział w warsztatach naukowych „Młody programista”.

      Zajęcia dodatkowe przyczynią się do rozwijania kompetencji kluczowych uczniów.

      10 nauczycieli podnosi swoje kompetencje w ramach spotkań sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli języków obcych oraz matematyki.

      Szkoła otrzymała również wsparcie w postaci adaptacji pomieszczeń, dwóch mobilnych pracowni komputerowych, sprzętu TIK, materiałów biurowych i pomocy dydaktycznych.  

      Tekst: I. Listowska

     • Pokaz pojazdów

      20.05.2019

      17 maja 2019 roku społeczność szkolna Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży miała możliwość obejrzenia, na Placu Niepodległości, dwóch ciągników siodłowych z naczepami (jeden fantazyjnie stuningowany, z motywami z filmu „Obcy”), pojazdu Inspekcji Transportu Drogowego oraz dwóch autobusów MPK w Łomży (jeden z barkiem kawowym) oraz wysłuchania interesujących pogadanek dotyczących praktycznych aspektów pracy spedytora.

      Połączenie praktyki zawodowej dnia codziennego z teorią szkolną to najlepszy sposób osiągania sukcesów edukacyjnych – i taki właśnie był wymiar piątkowego pokazu.

      Za pomoc udzieloną w organizacji pokazu serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem Pana Tomasza Majki - Prezesa Firmy Tom-Tech, Pana Janusza Nowakowskiego - Dyrektora MPK w Łomży, Pana Tomasza Wyrzykowskiego - p.o. Podlaskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego i Pana Dariusza Carewicza - Naczelnika Wydziału Inspekcji oraz ich Współpracowników. Specjalne podziękowania kierujemy pod adresem Pana Mariusza Pisiaka, pomysłodawcy i jednego z organizatorów imprezy.

      Tekst: P. Drożyner

      Zdjęcia: A. Chaberek

     • Uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów 

      30.04.2019

      26 kwietnia odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów Ekonomika, w której wzięli udział dyrektorzy szkoły, nauczyciele, rodzice, młodzież kończąca naukę oraz uczniowie z klas młodszych. Była to okazja do podsumowania pracy ostatnich  trzech lat nauki uczniów liceum a czterech  technikum.

      Dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży Pan Paweł Drożyner wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. Podziękowania za zaangażowanie się w sprawy szkoły otrzymali również rodzice.

      Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez tegorocznych absolwentów i ich młodszych kolegów
      z klasy trzeciej technikum. Wzruszeń i radości dostarczyły uczestnikom uroczystości teksty poetyckie, scenka rodzajowa oraz piosenki w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego, którego opiekunem jest Pan Krzysztof Domalewski. Zgromadzeni na sali gimnastycznej obejrzeli również film o tegorocznych absolwentach oraz prezentację fotograficzną. Tradycyjnie wręczono też wszystkim uczniom kończącym szkołę pamiątkowe tablo.

      „Cieszymy się, że pewien etap naszego życia mamy już za sobą. Opuszczamy mury Ekonomika, ale wszystkie chwile tutaj spędzone będziemy chcieli ocalić od zapomnienia. Zabieramy ze sobą bagaż doświadczeń oraz wspomnień i wyruszamy w dalszą drogę. W naszych sercach zawsze pozostaną wspomnienia o tym miejscu i jego wspaniałej atmosferze, a w szczególności o ludziach, których mieliśmy zaszczyt tutaj poznać.”

      Absolwenci 2019

       

      Tekst: I. Listowska, zdjęcia: J. Chojnowska


     • Uczeń kl. IV TL w finale III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej 

      28.04.2019

      Piotr Choiński został finalistą OSL organizowanej już po raz trzeci przez Uniwersytet Gdański pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jednocześnie wygrał indeks Wydziału Ekonimicznego UG. Trzeci etap rozegrał się 5 kwietnia 2019 r. w Sopocie.

      Finał olimpiady poprzedzony był wyjazdem uczniów i opiekunów do Portu Gdańskiego, a przede wszystkim do DCT Gdańsk. Była to wyjątkowa możliwość zobaczenia specyfiki funkcjonowania portu wraz z funkcjonującymi tam terminalami przeładunkowymi, w tym największym terminalem kontenerowym w Polsce utworzonym na Morzu Bałtyckim po to, by przyjmować głębokowodne, transoceaniczne kontenerowce. Przy okazji można było podpatrzeć rozładunek jednego z największych kontenerowców na świecie - OOCL Indonesia, który ma 399,9 m długości, 58,8 m szerokości oraz 16 m zanurzenia, a na pokład przyjmuje aż 21 413 TEU /kontenerów/.

      Niewątpliwą atrakcją zorganizowaną przez uczelnię gdańską było również zwiedzanie wspaniałej  gdańskiej starówki oraz poznanie historii tego miasta. Wydarzeniami towarzyszącymi olimpiadzie były również wykłady zorganizowane bezpośrednio na terenie uczelni, zarówno dla uczestników, jak i ich opiekunów. Dotyczyły one w głównej mierze transportu morskiego kontenerowego oraz powstawania nowych dróg transportowych w świetle rozwijających się rynków azjatyckich, takich jak np. chiński.

      Należy zauważyć, iż olimpiada była możliwością zmierzenia się z najlepszymi uczniami techników logistycznych lub spedycyjnych z całego kraju, a być może kolejnym krokiem w karierze zawodowej. Piotrkowi Choińskiemu gratulujemy i życzymy logistycznych sukcesów.


      Tekst i zdjęcia: Katarzyna Szymańska

     • Wielkanoc 2019

      17.04.2019

      Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych, radości z przeżywania Zmartwychwstania Pańskiego tak, by Jego chwała rozpaliła nadzieję i wiarę na lepsze jutro życzy Dyrekcja, pracownicy i młodzież Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży.

       

     • Milion na Bank!

      01.04.2019

      Umiejętność gospodarowania własnymi zasobami finansowymi można zaliczyć do grupy najważniejszych kompetencji, które przydadzą się każdemu młodemu człowiekowi kończącemu edukację szkolną.

      W listopadzie 2018 r. uczniowie klasy IV TA przystąpili do konkursu organizowanego przez Warszawski Instytut Bankowości oraz Fundację  Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think! - MILION NA BANK. Celem Konkursu było upowszechnianie wiedzy na temat rynku kapitałowego i jego produktów oraz umiejętności inwestowania i zarządzania finansami osobistymi. 

      Uczestnicy wzięli udział w internetowej grze, która była symulacją inwestowania. Miała ona charakter zabawy edukacyjnej. Zadaniem ucznia było zgromadzenie wirtualnego kapitału w wysokości co najmniej 1.000.000,00 zł w jak najmniejszej liczbie tur. Gracz otrzymał wirtualny kapitał początkowy w postaci kwoty 10.000,00 zł; do jego decyzji pozostawał wybór produktów finansowych.

      Konkurs rozstrzygnięto w marcu 2019. Najlepszy graczem w województwie podlaskim jest tegoroczna maturzystka z kl. IV TA -  Wiktoria Jankowska. Gratulujemy!

      Tekst: M. Skrodzka

     • Dlaczego łoś nie jest symbolem Biebrzańskiego Parku Narodowego?

      28.03.2019

      Odpowiedź na to i wiele innych pytań można było uzyskać 26 marca w trakcie spotkania uczniów klasy I TL i I A z przedstawicielami Biebrzańskiego Parku Narodowego - panią Anną Satkiewicz i panem Bogdanem Browarskim. Jak się okazało, wśród uczniów znalazły się osoby, które mieszkają zarówno na terenie parku, jak i w jego otulinie.

      Uczniom przybliżono BPN jako jeden z 23 parków narodowych Polski, utworzony 9 września 1993, stanowiący jednocześnie największy park w Polsce o powierzchni 592,23 km², położony na terenach Kotliny Biebrzańskiej w województwie podlaskim. Siedzibą parku jest Osowiec-Twierdza.

      Rok 2019 to dla Biebrzańskiego Parku Narodowego ,"Rok Wilka”, który od niedawna jest spotykany takze na jego terenie. 

      Podczas lekcji zaprezentowano zdjęcia i filmy obrazujące bogatą florę i faunę parku narodowego, jego wyjątkowość w postaci bagien i rozlewisk. a także zachęcano do spędzania  wolnego czasu na terenie BPN poprzez udział w spływach kajakowych czy wędrówkach z przewodnikiem po wyznaczonych trasach.  

                                                                         

      Opracowała: Katarzyna Szymańska

     • Krwiodawcy znów nie zawiedli

      27.03.2019

      27400 ml pełnej krwi pozyskano podczas wiosennej akcji poboru krwi w Ekonomiku. 62 Honorowych Krwiodawców oddało ją w szkole 26 marca br. w towarzystwie troskliwego i niezwykle życzliwego personelu łomżyńskiego Terenowego Oddziału Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

      42 Panie i 20 Panów podzieliło się z podzieliło się z potrzebującymi bezcennym lekiem, którego mimo postępów medycyny nadal nie można wyprodukować. Serdecznie dziękujemy!

      Bohaterami tego dnia byli (w kolejności alfabetycznej):

      1. Braun Marta
      2. Bruszkiewicz Ewelina
      3. Brzeziak Martyna
      4. Chmielewska Natalia
      5. Chojnowska Ewelina
      6. Cieloszczyk Majka
      7. Cwalina Adrianna
      8. Dobkowski Krzysztof
      9. Firmuga Karolina
      10. Gadomska Klaudia
      11. Gontarz Paulina
      12. Górski Szymon
      13. Gumkowska Dominika
      14. Gutowska Justyna
      15. Jachimska Paulina
      16. Jagiełło Konrad
      17. Jankowska Wiktoria
      18. Kalinowska Angelika
      19. Kamińska Żaklina
      20. Karwowska Magdalena
      21. Karwowski Daniel
      22. Karwowski Rafał
      23. Klimaszewska Katarzyna
      24. Konopka Klaudia
      25. Kosiorek Marta
      26. Koszykowska Karolina
      27. Kotowska Paulina
      28. Kowalewski Grzegorz
      29. Krawcewicz Kacper
      30. Kruk Edyta
      31. Litwińska Kinga
      32. Łoniewska Jowita
      33. Majdziak Krzysztof
      34. Malinowski Maciej
      35. Marchewka Dominika
      36. Milewska Karolina
      37. Modzelewska Aleksandra
      38. Modzelewski Karol
      39. Nacewicz Marek
      40. Nurczyk Aneta
      41. Okurowska Klaudia
      42. Olszewska Milena
      43. Opońska Weronika
      44. Ostaszewska Natalia
      45. Peczyński Krzysztof
      46. Prusinowska Julia
      47. Pustułka Marzena
      48. Rejnhard Maria
      49. Rozwadowska Magdalena
      50. Sakowski Dawid
      51. Serwatko Bartosz
      52. Sulewska Karolina
      53. Szabłowska Agata
      54. Szczechura Jakub
      55. Szymański Paweł
      56. Śliwka Jakub
      57. Święciński Mateusz
      58. Tarnacki Mateusz
      59. Ustaszewski Radosław
      60. Wszeborowska Aleksandra
      61. Zegarzewska Oliwia
      62. Żebrowska Justyna