• Paweł Drożyner - dyrektor

          Krzysztof Domalewski - wicedyrektor

           


          Wychowawcy klas


          VI Liceum Ogólnokształcące:

          • I A LO - Agnieszka Janczewska
          • II A LO - Małgorzata Jarmosz
          • II Ap LO - Bartłomiej Pytel
          • III A LO - Sylwia Wądołowska


          Technikum nr 6:

          • I TA - Magdalena Karwowska
          • I TC - Agnieszka Leśniewska
          • I TL - Magdalena Salamońska
          • I TR - Agnieszka Leśniewska
          • I TRach. - Michał Bąkowski
          • I TT - Michał Bąkowski

          • II TAp - Małgorzata Skrodzka
          • II TBp - Piotr Rogalski
          • II TTp - Piotr Rogalski
          • II TCp - Iwona Listowska
          • II TRp - Iwona Listowska
          • II TLp - Michał Polskowski


          • II TA - Justyna Zaczek
          • II TB - Barbara Jonak
          • II TT - Barbara Jonak
          • II TC - Anna Klimaszewska
          • II TR - Anna Klimaszewska
          • II TL - Agnieszka Urbaniak


          • III TA - Aneta Drozd
          • III TC - Emilia Zalewska
          • III TR - Emilia Zalewska
          • III TL - Katarzyna Szymańska
          • III TT - Beata Dzięgielewska


          • IV TA - Izabela Haponik
          • IV TB - Beata Raczkowska
          • IV TC - Grażyna Mirkowska
          • IV TL - Ewa Walewska
          • IV TT - Agnieszka Wądołowska-Pieniek



            Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących


            Język polski:

            • Paweł Drożyner
            • Ewa Chludzińska
            • Izabela Haponik
            • Małgorzata Jarmosz
            • Iwona Listowska
            • Natalia Przestrzelska
            • Agnieszka Szymańska

             

            Język angielski:

            • Magdalena Karwowska
            • Bartłomiej Pytel
            • Beata Raczkowska
            • Monika Sokołowska
            • Ewa Walewska
            • Agnieszka Urbaniak
            • Katarzyna Zając-Malinowska
            • Emilia Zalewska 

             

            Język niemiecki:

            • Ewa Korytkowska
            • Grażyna Mirkowska
            • Michał Polkowski
            • Natalia Rachubka
            • Sylwia Wądołowska

             

            Język rosyjski:

            • Aleutyna Kołos

             

            Matematyka:

            • Aneta Drozd
            • Agnieszka Janczewska
            • Elżbieta Jastrzębska
            • Anna Klimaszewska
            • Dorota Zaorska

             

            Geografia:

            • Beata Dzięgielewska
            • Jolanta Zysk

             

            Historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie:

            • Barbara Borawska
            • Paweł Ciborowski
            • Janusz Dobrzycki
            • Krzysztof Domalewski

             

            Chemia:

            • Julita Chojnowska
            • Justyna Milczarska
            • Barbara Wielądek

             

            Fizyka:

            • Henryka Dzwonecka
            • Elżbieta Kęsik

             

            Biologia, przyroda:

            • Justyna Milczarska
            • Alicja Modzelewska

             

            Informatyka:

            • Robert Chojnowski
            • Agnieszka Wądołowska-Pieniek


            Religia:

            • ks. Tomasz Wasielewski
            • Ewa Przystępska
            • Maria Sieczka

             

            Rewalidacja, terapia pedagogiczna:

            • Malwina Wojsław


            Wiedza o kulturze:

            • Barbara Borawska

            Plastyka:

            • Ewa Bielak
            • Agnieszka Wysocka

            Edukacja dla bezpieczeństwa:

            • Piotr Rogalski

            Wychowanie fizyczne:

            • Grzegorz Bielicki
            • Andrzej Drozdowski
            • Barbara Jonak
            • Piotr Rogalski
            • Aneta Zadroga

             


            Nauczyciele przedmiotów zawodowych


            • Michał Bąkowski 
            • Ewa Bielak
            • Hanna Cwalina
            • Kazimierz Dłużniewski
            • Lidia Drozdowska
            • Barbara Jonak
            • Magdalena Kamińska
            • Andrzej Kubrak
            • Agnieszka Leśniewska
            • Maciej Powichrowski
            • Małgorzata Rogalska
            • Piotr Rogalski
            • Bogusława Romanowska
            • Magdalena Salamońska
            • Małgorzata Skrodzka
            • Katarzyna Szymańska
            • Anna Śleszyńska-Świderska
            • Sylwia Wądołowska
            • Agnieszka Wądołowska-Pieniek
            • Katarzyna Więsak
            • Justyna Zaczek

             


            Nauczyciele bibliotekarze



            • Andrzej Kubrak
            • Natalia Przestrzelska



            Psychologowie szkolni


            • Zofia Reterska
            • Julita Chojnowska