• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2019/2020

    • międzynarodowy

      • Malwina Szewczyk (kl. I TLp)
      • III miejsce szachy klasyczne
      • XIX Zimowa Olimpiada Niesłyszących
      • międzynarodowy
      • zawody sportowe
      • Malwina Szewczyk (kl. I TLp)
      • IV miejsce szachy błyskawiczne
      • XIX Zimowa Olimpiada Niesłyszących
      • międzynarodowy
      • zawody sportowe
    • krajowy

      • Technikum nr 6
      • Srebrna Szkoła 2020
      • XXII ranking Perspektywy
      • krajowy
      • rankingi szkół
    • regionalny

      • Martyna Truskolaska (kl. I TRp)
      • III miejsce
      • XIII Konkurs Piosenki Patriotycznej "Polska to My"
      • regionalny
      • przedmioty artystyczne
    • lokalny

      • Katarzyna Cychol (kl. I TTp)
      • kategoria Talent
      • Łomżyński Laur Sportowy
      • lokalny
      • sport
      • Dominik Krajewski (kl. II TT)
      • kategoria Talent
      • Łomżyński Laur Sportowy
      • lokalny
      • sport
      • Sebastian Szewczyk (kl. II TT)
      • kategoria Talent
      • Łomżyński Laur Sportowy
      • lokalny
      • sport
      • Julia Kowalewska (kl. I TRp)
      • II miejsce
      • Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Patriotyczne inspiracje"
      • lokalny
      • przedmioty artystyczne
      • Dominika Plona (kl. III TA)
      • II miejsce
      • Konkurs muzyczny "Św. Andrzej"
      • lokalny
      • przedmioty artystyczne
      • Paweł Szymański (kl. III A)
      • II miejsce
      • Konkurs muzyczny "Św. Andrzej"
      • lokalny
      • przedmioty artystyczne
    • szkolny

      • Katarzyna Raszczyk (kl. I TAp)
      • I miejsce
      • Szkolny konkurs języka niemieckiego
      • szkolny
      • język niemiecki
      • Krystian Zawalich (kl. I TBp)
      • I miejsce
      • Szkolny konkurs języka niemieckiego
      • szkolny
      • język niemiecki
      • Aleksandra Kamionowska (kl. II TC)
      • III miejsce
      • Szkolny konkurs języka niemieckiego
      • szkolny
      • język niemiecki
      • Klaudia Serafin (kl. I Ap)
      • wyróżnienie
      • Szkolny konkurs języka niemieckiego
      • szkolny
      • język niemiecki
      • Claudia Rakowicz-Przybysz (kl. II A)
      • wyróżnienie
      • Szkolny konkurs języka niemieckiego
      • szkolny
      • język niemiecki
      • Krystian Zawalich (kl. I TBp)
      • wyróżnienie
      • Szkolny konkurs języka angielskiego
      • szkolny
      • język angielski
      • Aleksandra Izabela Gorlewicz (kl. III A)
      • wyróżnienie
      • Szkolny konkurs języka angielskiego
      • szkolny
      • język angielski
      • Nikola Sokołowska (kl I TRp)
      • I miejsce
      • Szkolny konkurs języka angielskiego
      • szkolny
      • język angielski
      • Julia Dąbkowska (kl. III A)
      • I miejsce
      • Szkolny konkurs języka angielskiego
      • szkolny
      • język angielski
      • Natalia Kozłowska (kl. IV TT)
      • I miejsce
      • Szkolny konkurs języka angielskiego
      • szkolny
      • język angielski