• Handel ludźmi

   Handel ludźmi

   12.06.2023 20:13
   Podlaski Kurator Oświaty przypomina, że "wakacje to dla wielu uczniów szkół ponadpodstawowych nie tylko czas odpoczynku, ale również wyjazdów za granicę do pracy. Absolwenci tych szkół również podejmują decyzje o wyjeździe na stałe. Taki wyjazd może być szansą na zmianę życia na lepsze, ale wiąże się również z różnymi zagrożeniami. Młodzi ludzie stają się mimowolnie potencjalnymi ofiarami działalności przestępczej, jaką jest handel ludźmi".
  • Profilaktyka cukrzycy i otyłości

   27.04.2021 15:49
   W trosce o zdrowie dzieci i młodzieży oraz przyszłych pokoleń Polaków Zespół Profilaktyki Zdrowotnej Podlaskiego OW NFZ przygotował w ramach jednej ze "Śród z Profilaktyką" materiały informacyjno-edukacyjne na temat profilaktyki cukrzycy i otyłości.
  • Spektrum autyzmu

   22.01.2021 10:00
   Misją Fundacji SYNAPSIS jest niesienie profesjonalnej pomocy dzieciom i dorosłym osobom z autyzmem i ich rodzinom oraz wypracowywanie systemowych rozwiązań, które poprawią jakość ich życia.
  • Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży

   Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży

   15.01.2021 10:46

   Wojewódzki Oddział Profilaktyki i Terapii Uzależnień poszerzył właśnie swoją ofertę tworząc Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży z siedzibą w Łomży, przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 1.