• Rada pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019

        •  

          Paweł Drożyner - dyrektor

          Krzysztof Domalewski - wicedyrektor

           


          Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących


          Język polski:

          • Beata Borawska
          • Paweł Drożyner
          • Izabela Haponik (wych. kl. II TA)
          • Małgorzata Jarmosz
          • Iwona Listowska (wych. kl. IV TCR)
          • Agnieszka Szymańska

           

          Język angielski:

          • Kamil Galanek
          • Magdalena Karwowska (wych. kl. II A)
          • Bartłomiej Pytel
          • Beata Raczkowska (wych. kl. II TB)
          • Ewa Walewska (wych. kl. II TL)
          • Agnieszka Urbaniak (wych. kl. IV TL)
          • Katarzyna Zając-Malinowska
          • Emilia Zalewska (wych. kl. I TCR)

           

          Język niemiecki:

          • Grażyna Mirkowska (wych. kl. II TC)
          • Michał Polkowski (wych. kl. III TT)
          • Sylwia Wądołowska (wych. kl. I A)

           

          Język rosyjski:

          • Jolanta Pietrzykowska

           

          Matematyka:

          • Iwona Bujanowska
          • Aneta Drozd (wych. kl. I TA)
          • Janina Godlewska
          • Agnieszka Janczewska
          • Elżbieta Jastrzębska
          • Anna Klimaszewska (wych. kl. III A)
          • Elżbieta Szleszyńska
          • Dorota Zaorska

           

          Geografia:

          • Hanna Bazydło
          • Beata Dzięgielewska (wych. kl. I TT)
          • Izabela Nowicka

           

          Historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie:

          • Barbara Borawska
          • Janusz Dobrzycki
          • Krzysztof Domalewski

           

          Chemia:

          • Julita Chojnowska

           

          Fizyka:

          • Andrzej Kuczyński

           

          Biologia, przyroda:

          • Justyna Milczarska
          • Alicja Modzelewska

           

          Religia:

          • ks. Tomasz Czarnowski
          • Ewa Przystępska
          • Maria Sieczka

           

          Wychowanie fizyczne:

          • Andrzej Drozdowski
          • Barbara Jałbrzykowska (wych. kl. IV TT)
          • Beata Kamińska-Szmitko
          • Piotr Rogalski
          • Aneta Zadroga

           


          Nauczyciele przedmiotów zawodowych


          • Michał Bąkowski (wych. kl. IV TB)
          • Ewa Bielak (wych. kl. III TR)
          • Hanna Cwalina (wych. kl. III TC)
          • Halina Grużewska
          • Barbara Jałbrzykowska (wych. kl. IV TT)
          • Andrzej Kubrak
          • Małgorzata Rogalska
          • Bogusława Romanowska
          • Magdalena Salamońska (wych. kl. III TL)
          • Małgorzata Skrodzka (wych. kl. IV TA)
          • Katarzyna Szymańska (wych. kl. I TL)
          • Anna Śleszyńska-Świderska
          • Sylwia Wądołowska (wych. kl. I A)
          • Agnieszka Wądołowska-Pieniek (wych. kl. II TT)
          • Katarzyna Więsak

           


          Nauczyciele bibliotekarze


          • Iwona Listowska
          • Andrzej Kubrak