• Harmonogram ustnych egzaminów maturalnych

        •  

          Ustne egzaminy maturalne z języka polskiego rozpoczynają się o godz. 12:30, a z języka angielskiego o godz. 13:00.

           

          Terminy ustnych egzaminów maturalnych w ZSEiO nr 6 w Łomży, wraz z listami zdających, są następujące:

           

          10 maja 2023 r., godz. 12:30

           

          Język polski, s. 7 - kl. 4 TA

           

          1. Baczewska Gabriela          
          2. Bargielska Klaudia            
          3. Borawska Karolina       
          4. Brzeziak Klaudia     
          5. Dzbeńska Izabela
          6. Frąckiewicz Karolina   
          7. Gadomska Magdalena      
          8. Gawecka Weronika             
          9. Głębocka Karolina        
          10. Gutowska Agata         
          11. Krawczyk Wiktoria    
          12. Kryś Weronika                  
          13. Lis Ewelina                           
          14. Malinowska Katarzyna      

          10 maja 2023 r., godz. 13:00

           

          Język angielski, s. 10

           

          1. Bednarczyk Julia                   4TR T nr 6
          2. Charko Patrycja                     4TT T nr 6
          3. Dzięgielewska Katarzyna      4TC T nr 6
          4. Grala Mateusz                       4TB T nr 6 
          5. Grużewska Karolina              4TB T nr 6 
          6. Jastrzębski Sebastian           4TB T nr 6 
          7. Kaszuba Wojciech                 4TB T nr 6 
          8. Koszykowski Hubert              4TB T nr 6 
          9. Kozłowska Alicja                    4TB T nr 6 
          10. Kozłowska Emilia                  4TB T nr 6 
          11. Lemańska Julia                     4TB T nr 6 
          12. Modzelewski Robert              4TB T nr 6 
          13. Motycka Martyna                   4TB T nr 6 
          14. Pupek Ewelina                       4TB T nr 6 
          15. Zysk Aleksandra                     4TB T nr 6 

          Język angielski, s. 11 - kl. 4 TT

          1. Kossakowski Dawid             
          2. Chrostowska Milena         
          3. Gawek Nikola              
          4. Grabowska Kamila        
          5. Jadczak Martyna   
          6. Krawczyk Weronika    
          7. Majchrzak Aleksandra   
          8. Matlak Sandra    
          9. Modzelewska Natalia      
          10. Nowik Weronika       
          11. Sokołowska Kinga   
          12. Szczech Maciej         
          13. Wasilewska Martyna
          14. Wądołowska Julia 
          15. Wiśniewska Gabriela   

          11 maja 2023 r., godz. 12:30

           

          Język polski, s. 7 - kl. 4 TA

           

          1. Mikucka Ewa    
          2. Mikucka Katarzyna   
          3. Mroczkowska Ewelina 
          4. Podsiad Patrycja       
          5. Sejnowska Natalia     
          6. Skrodzka Wiktoria        
          7. Sokołowska Karolina     
          8. Szymańska Aleksandra  
          9. Wicik Paulina                 
          10. Wiśniewska Kamila
          11. Wiśniewska Monika    
          12. Wojciechowska Julia       
          13. Zalewska Izabela      
          14. Zaorska Amelia   

          11 maja 2023 r., godz. 13:00        

          Język angielski, s. 10 - lata ubiegłe

           

          1. Chaberek Mateusz
          2. Chrościelewska Ewelina Anna
          3. Dmoch Łukasz Wojciech
          4. Domoradzki Sebastian
          5. Grosfeld Michał
          6. Gwiazdowska Nikola Małgorzata
          7. Karwowski Kamil
          8. Konopka Katarzyna
          9. Lutrzykowski Dawid
          10. Pieńkowski Mateusz
          11. Puławski Sebastian
          12. Sierzputowska Marta
          13. Stec Natalia
          14. Wojno Marcin

           

          Język angielski, s. 11 - kl. 4 TL

           

          1. Bacławski Marcin                   
          2. Banach Patrycja          
          3. Barczewski Patryk         
          4. Chrostowski Maksymilian     
          5. Cwalina Wiktoria                
          6. Danielewski Rafał                
          7. Domalewski Patryk         
          8. Ejza Michał                    
          9. Górecka Karolina       
          10. Górecki Jakub            
          11. Górska Aleksandra          
          12. Grzymała Michał                  
          13. Jankowska Paulina        
          14. Jarnutowska Weronika      
          15. Kaczyński Jakub        

          12 maja 2023 r., godz. 12:30

           

          Język polski, s. 7 - kl. 4 TC

           

          1. Wysocki Jakub                                      
          2. Grabowska Kinga               
          3. Klewicki Przemysław         
          4. Korytkowska Aleksandra             
          5. Krajewska Justyna                        
          6. Malesa Filip                                  
          7. Olszewski Jakub                                    
          8. Redykiert Sebastian                      
          9. Rogińska Alicja                            
          10. Rusiński Jakub                             
          11. Sakowska Amelia                         
          12. Sakowska Patrycja                        
          13. Sierzputowska Emilia                   
          14. Wąsiewicz Weronika                            
          15. Wojewoda Zuzanna     

            Język polski, s. 10 - kl. 4 Ap - Formuła 2023               

          1. Bechta Zuzanna                             
          2. Brzostowska Klaudia          
          3. Bugnacka Wiktoria             
          4. Cimochowska Aleksandra            
          5. Cwalina Alicja                               
          6. Czarnecka Wiktoria   
          7. Grajewska Natalia              
          8. Grużewska Wiktoria          
          9. Grzymała Lidia          
          10. Karwowska Agata    

          12 maja 2023 r., godz. 13:00

          Język angielski, s. 11 - kl. 4 Ap - Formuła 2023

          1. Kulesza Kinga                   
          2. Łempicka Wiktoria            
          3. Matejkowska Kinga        
          4. Nizik Magdalena                
          5. Płochocka Marianna          
          6. Serafin Klaudia              
          7. Wiernicka Justyna     
          8. Wiśniewska Lidia         
          9. Zelkowska Aleksandra         
          10. Zuzga Natalia                          

          15 maja 2023 r., godz. 12:30

           

          Język polski, s. 7 - lata ubiegłe

           

          1. Chaberek Mateusz
          2. Chrościelewska Ewelina Anna
          3. Dmoch Łukasz Wojciech
          4. Domoradzki Sebastian
          5. Grosfeld Michał
          6. Gwiazdowska Nikola Małgorzata
          7. Karwowski Kamil
          8. Konopka Katarzyna
          9. Lutrzykowski Dawid
          10. Pieńkowski Mateusz
          11. Puławski Sebastian
          12. Sierzputowska Marta
          13. Stec Natalia
          14. Wojno Marcin

           

          Język polski, s. 10 - kl. 4 Ap - Formuła 2023 

           

          1. Gawek Dominika       
          2. Kulesza Kinga           
          3. Łempicka Wiktoria
          4. Matejkowska Kinga            
          5. Nizik Magdalena                 
          6. Płochocka Marianna  
          7. Serafin Klaudia          
          8. Wiernicka Justyna              
          9. Wiśniewska Lidia      
          10. Zelkowska Aleksandra       
          11. Zuzga Natalia

          15 maja 2023 r., godz. 13:00

          Język angielski, s. 11 - kl. 4 TC

          1. Wysocki Jakub                    
          2. Grabowska Kinga               
          3. Klewicki Przemysław
          4. Korytkowska Aleksandra            
          5. Krajewska Justyna             
          6. Malesa Filip               
          7. Olszewski Jakub        
          8. Redykiert Sebastian   
          9. Rogińska Alicja
          10. Rusiński Jakub          
          11. Sakowska Amelia      
          12. Sakowska Patrycja     
          13. Sierzputowska Emilia         
          14. Wąsiewicz Weronika
          15. Wojewoda Zuzanna

           

          17 maja 2023 r., godz. 12:30

           

          Język polski, s. 7 - kl. 4 TT

          1. Kossakowski Dawid                     
          2. Chrostowska Milena                   
          3. Gawek Nikola                         
          4. Grabowska Kamila                           
          5. Jadczak Martyna                     
          6. Krawczyk Weronika            
          7. Majchrzak Aleksandra   `            
          8. Matlak Sandra                                  
          9. Modzelewska Natalia            
          10. Nowik Weronika                        
          11. Sokołowska Kinga                       
          12. Szczech Maciej                      
          13. Wasilewska Martyna   
          14. Wądołowska Julia                       
          15. Wiśniewska Gabriela                  

          17 maja 2023 r., godz. 13:00

          Język angielski, s. 10 - kl. 4 TA

          1. Baczewska Gabriela      
          2. Bargielska Klaudia        
          3. Borawska Karolina       
          4. Brzeziak Klaudia         
          5. Dzbeńska Izabela          
          6. Frąckiewicz Karolina    
          7. Gadomska Magdalena     
          8. Gawecka Weronika       
          9. Głębocka Karolina         
          10.  Gutowska Agata         
          11.  Krawczyk Wiktoria       
          12.  Kryś Weronika             
          13.  Lis Ewelina               
          14. Malinowska Katarzyna  

          18 maja 2023 r., godz. 12:30

           

          Język polski, s. 7 - kl. 4TR

           

          1. Żukowski Patryk         
          2. Brajczewska Paula        
          3. Chojnowski Piotr         
          4. Cieniewicz Jeremiasz
          5. Dyl Eryk            
          6. Grzymała Anna   
          7. Jackowski Eryk            
          8. Jankowska Monika
          9. Kozłowska Zuzanna
          10. Książek Zofia      
          11. Łempicka Nikola
          12. Łuba Anita                            
          13. Mocarska Natalia
          14. Pazik Dominika           
          15. Szypulska Justyna         

          Język polski, s. 10 - kl. 4TL

          1. Bacławski Marcin
          2. Banach Patrycja           
          3. Barczewski Patryk         
          4. Chrostowski Maksymilian      
          5. Cwalina Wiktoria         
          6. Danielewski Rafał         
          7. Domalewski Patryk      
          8. Ejza Michał         
          9. Górecka Karolina         
          10. Górecki Jakub     
          11. Górska Aleksandra       
          12. Grzymała Michał         
          13. Jankowska Paulina       
          14. Jarnutowska Weronika  
          15. Kaczyński Jakub          

          18 maja 2023 r., godz. 13:00

          Język angielski, s. 11 - kl. 4TA

          1. Mikucka Ewa          
          2. Mikucka Katarzyna           
          3. Mroczkowska Ewelina       
          4. Podsiad Patrycja               
          5. Sejnowska Natalia                      
          6. Skrodzka Wiktoria   
          7. Sokołowska Karolina         
          8. Szymańska Aleksandra      
          9. Wicik Paulina 
          10.  Wiśniewska Kamila
          11.  Wiśniewska Monika         
          12.  Wojciechowska Julia         
          13.  Zalewska Izabela              
          14.  Zaorska Amelia       

          19 maja 2023 r., godz. 12:30

           

          Język polski, s. 7 - kl. 4TL

           

          1. Kamiński Dominik       
          2. Kaszuba Dawid            
          3. Krzoska Damian 
          4. Marchewka Dawid        
          5. Mertens Milena            
          6. Modzelewski Dominik  
          7. Odabasi Dilan                       
          8. Prusinowski Jakub        
          9. Rostkowski Artur         
          10. Sarnacka Kamila          
          11. Sobocińska Wiktoria     
          12. Sokołowska Aneta         
          13. Tyszkiewicz Julia         
          14. Wasilewska Monika     
          15. Zacharzewski Piotr

           

          19 maja 2023 r., godz. 13:00

          Język angielski, s. 10 - kl. 4 Ap - Formuła 2023

          1. Bechta Zuzanna                            
          2. Brzostowska Klaudia                  
          3. Bugnacka Wiktoria            
          4. Cimochowska Aleksandra 
          5. Cwalina Alicja                    
          6. Czarnecka Wiktoria                    
          7. Gawek Dominika               
          8. Grajewska Natalia                       
          9. Grużewska Wiktoria          
          10. Grzymała Lidia          
          11. Karwowska Agata

          22 maja 2023 r., godz. 12:30

           

          Język polski, s. 7

           

          1. Bednarczyk Julia                   4TR T nr 6
          2. Charko Patrycja                     4TT T nr 6
          3. Dzięgielewska Katarzyna       4TC T nr 6
          4. Grala Mateusz                        4TB T nr 6 
          5. Grużewska Karolina              4TB T nr 6 
          6. Jastrzębski Sebastian            4TB T nr 6 
          7. Kaszuba Wojciech                  4TB T nr 6 
          8. Koszykowski Hubert               4TB T nr 6 
          9. Kozłowska Alicja                     4TB T nr 6 
          10. Kozłowska Emilia                    4TB T nr 6 
          11. Lemańska Julia                       4TB T nr 6 
          12. Modzelewski Robert               4TB T nr 6 
          13. Motycka Martyna                    4TB T nr 6 
          14. Pupek Ewelina                        4TB T nr 6 
          15. Zysk Aleksandra                     4TB T nr 6

          22 maja 2023 r., godz. 13:00

          Język angielski, s. 10 - kl. 4TL

           

          1. Kamiński Dominik                
          2. Kaszuba Dawid            
          3. Krzoska Damian          
          4. Marchewka Dawid        
          5. Mertens Milena            
          6. Modzelewski Dominik           
          7. Odabasi Dilan              
          8. Prusinowski Jakub
          9. Rostkowski Artur                  
          10. Sarnacka Kamila          
          11. Sobocińska Wiktoria     
          12. Sokołowska Aneta         
          13. Tyszkiewicz Julia         
          14. Wasilewska Monika     
          15. Zacharzewski Piotr       

          Język angielski, s. 11 - kl. 4TR

          1. Żukowski Patryk         
          2. Brajczewska Paula        
          3. Chojnowski Piotr         
          4. Cieniewicz Jeremiasz    
          5. Dyl Eryk   
          6. Grzymała Anna            
          7. Jackowski Eryk            
          8. Jankowska Monika       
          9. Kozłowska Zuzanna     
          10. Książek Zofia               
          11. Łempicka Nikola 
          12. Łuba Anita         
          13. Mocarska Natalia         
          14. Pazik Dominika           
          15. Szypulska Justyna         

           

      • Kontakt

        • Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży
        • administrator: admin@ekonomiklomza.pl
        • (+48) 86-216-62-63
        • ul. M. Kopernika 16, 18-400 Łomża
          Poland
        • sekretariat@ekonomiklomza.pl; zselomza@poczta.onet.pl
        • IOD Paweł Stankowski kontakt@iod24.eu
      • Logowanie