• Odwiedź bibliotekę, albo czytaj online

   • 22.01.2021 09:29   • W związku z przedłużającym się okresem pracy zdalnej, informujemy, że nadal obowiązują procedury pracy biblioteki szkolnej na czas pandemii umieszczone na stronie szkoły w zakładce Biblioteka oraz na fanpage'u biblioteki na Facebooku.

   • Żeby jednak ułatwić dostęp do zasobów biblioteki wznawiamy jej działalność w czwartki w godz. 10.00 – 12.00. Chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub LIBRUSA - chętnie odpowiemy na zadane pytania.

    Prosimy o zapoznanie się z „Procedurami postępowania dotyczącymi wypożyczania i zwrotu książek i pozostałych zbiorów bibliotecznych w bibliotece szkolnej ZSEiO nr 6 w Łomży”.

    Dla osób, które nie mogą, lub nie chcą korzystać z tradycyjnej formy wypożyczenia np. lektur szkolnych, istnieje możliwość ich przeczytania online, korzystając z dostępnego linku do zbiorów biblioteki.

    Po wejściu do katalogu naszej biblioteki i wpisaniu np. hasła Makbet, wyszukane zostaną wszystkie dokumenty związane z danym tytułem. Po lewej stroniewidnieje odnośnik Rodzaj dokumentu, a tam Dokumenty elektroniczne, umożliwiające nam czytanie online.

    Poglądowo wygląda to jak na poniższych zrzutach ekranu:

     

     

    Życzymy wszystkim przyjemnej lektury

    Nauczyciele bibliotekarze

     

   • Wróć do listy artykułów